Dibra MarketingNë PeshkopiParukeri dhe KozmetikPërditshmëriReklameVeshje dhe Aksesore

Linja “Hop Shop” në qytetit e Peshkopisë

Nese doni te kurseni para per produkte qe kane te bejne me

  1. Higjenë
  2. Kuzhinë
  3. Kozmetikë
  4. Bizhuteri
  5. Mode
  6. Vegla Pune
  7. Multimedia
  8. Plastikë

Linja Hop Shop e cila ndodhet ne qytetin e Peshkopise eshte nje mundesi ideale per bere pazar me shume pak para!

Shumellojshmeria mbi 1500 produkte do ju krijoje mundesine te zgjidhni pak a shume gjithcka qe i duhet ju personalisht, shtepise suaj apo zanatit tuaj!

Cmimet jane nga 150 deri 200 leke por kjo nuk do te thote qe cilesia e tyre nuk bën!

Nese do shkoni do habiteni sepse aty ka produkte te reja ne treg por pse jo dhe multifunksionale!

 

Cmim apo Cilesi ? Pse jo te dyja… Kurse kohe dhe para .

Blini tek Hop Shop ne Peshkopi, Cdo produkt 150-200 L

Mund te bleni dhe online nese e ndiqni kete dyqan dhe ne Tik Tok HopShop ose Instagram: Hop Shop 

Cel:0676000032

Orari 08/20

Adresa e Hop Shop: Ne te majte sa nisesh nga bulevardi per tek ish shkolla Pedagogjike, Peshkopi

Adresa dhe ne google map:

Ne Peshkopi do gjeni edhe dyqanin numer dy me produkte te Hop Shop, ndodhet ne bulevardin “Elez Isufi” perballe Pallatit te Kulture

Adresa ne google map, ngjit me Bar Kafe Igli ose restorant Qendra

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button