Aktualitet dhe Lajme

Ledjoni i bërtet Jetmirit: Kur ishe jashtë rrije 5 sahat duke komentuar

Share

Teksa në “Prime” është shfaqur një klip lidhur me Jetmirin dhe Liamin. moderatori Ledion Liço ka kërkuar mendimin e këtij të fundit në lidhje me këtë çështje.

Jetmiri u shpreh se nuk ka dëshirë të flas për këtë, shprehje të cilën nuk është hera e parë që e thotë.

“Unë të pyes, ti thua s’kam koment. Kur ishe jashtë rrije 5 sahat duke komentuar o burrë”, i tha Ledioni duke i ngritur zërin.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button