Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraPërditshmëriPolitikëShqipëria

Lajmi i fundit: PD përmbysë rezultatin ne Qarkun Dibër:

Qe ne fillim te numerimit e deri tani,  Ps ka qene perpara me vota .

por para pak min eshte PD , ajo qe kryeson me nje numer te ngushte votash ndaj PS .

Numerimi vazhdon, jane 191 kuti te numerura nga 227

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button