Aktualitet dhe Lajme

LAJMI I FUNDIT/ Gjendet pa shenja jete në një banesë të braktisur 52-vjeçari, dyshimet e para

Share

Një 52-vjeçar ka është gjetur pa shenja jete në një banesë të braktisur në Korçë.

52 vjecari jetonte i vetëm ndërsa sipas policisë konsumonte pije alkoolike dhe dyshohet të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale pasi nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Trupi i pajetë i 52 vjeçarit u transportua në morg ndërsa policia po vijon me procedurat.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button