Aktualitet dhe Lajme

Kush është 39-vjeçari që vrau me thikë bashkëjetuesin e ish-gruas në Fier

Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin e Fierit.

Sherri mes ish bashkëshortit dhe bashkëjetuesit të një gruaje në Fier ka degjeneruar deri në përplasje fizike dhe më pas në përdorim të thikës.

Ish bashkëshorti i cili është autor i këtij krimi, 39- vjeçari Xhuliano Miho është arrestuar nga policia.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button