Aktualitet dhe Lajme

Kulluri ironizon Metën: Nëndetsja 105 do rrijë në Shqipëri, nuk kthehet më në bazë, në Shën Peterburg!

Share

Sekretari për Marrëdhëniet me Publikun në Partinë Demokratike, Edvin Kulluri ka ironizuar Ilir Metën, duke shkruar në Facebook se nëndetsja 105 nuk do kthehet në bazë në Rusi, por do mbetet në Shqipëri.

Meta shpesh kohët e fundit është dëgjuar të thotë lidhur edhe me ishullin e Sazanit se nëndetsja 105 do të kthehet në bazë.

 




Huazuar nga Albeu.com

Back to top button