Aktualitet dhe Lajme

Konflikt mes dy personave për prona në Lezhë, plagoset njëri prej tyre

Share

Një konflikt verbal mes dy personave në Zejmen të Lezhës, ka agravuar në plagosje me thikë.

Sipas informacioneve, mësohet  se konflikti ka ndodhur për çështje pronësie, ku pas agravimit, njëri prej tyre është plagosur me thikë.

I plagosur është transportuar drejt spitalit, jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia ka nisur hetimin e rastit.

Lajmi në përditësim…
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button