Aktualitet dhe Lajme

Konfirmohet romanca e Bjordit dhe Anna Likës? Video romantike që po bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

Share

Anna Lika dhe Bjordi Mezini janë përfolur prej më shumë se 1 viti se janë në një lidhje dashurie dhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar.

Regjistori i serialit “H.O.T” së bashku me produksionin dhe aktorët ku pjesë e tyre është dhe Anna kanë organizuar mbrëmjen e djeshme një festë ku kanë festuar me njëri- tjetrin, por ajo ç’ka ra në sy ishte afrimiteti i Bjorit dhe Anës.

Ishte Amos Zaharia ai i cili duket se ‘konfirmoi’ romancën mes tyre pasi publikoi një video të dyshes duke kërcyer nën ritimet e muzikës latine të përqafuar me njëri-tjetrin.

Madje krahas videos aktori ka shkruar:

“Sa të bukur janë”, të shoqëruar me disa emoji me zemra.

Huazuar nga Albeu.com

Artikuj të ngjashëm

Back to top button