Dibra MarketingPërditshmëriPeshkopiReklameSport dhe Fitnes

Kjo është “Performance Fitness” në bulevardin e qytetit të Peshkopisë

Share

Për të pasur një super trup dhe linja të mira fizike nuk mjafton vetëm dëshira!

Por, gjetja e palestrës së duhur, falë kërkimit personal apo sugjerimeve të ndryshme të miqve jo gjithmonë është e preferuara juaj. “Performance Fitness” qe ndodhet ne bulevardin “Elez Isufi” eshte gjetja e duhur nje mundesi ideale per banoret e qytetit dhe jo vetem.

Një regjim stërvitor i rregullt, shoqëruar me disa lloje ushtrimesh dhe veglash e bëjnë gjithnjë e më të lehtë misionin e transformimit të trupit tuaj në format që ju dëshironi.

Me nje hapësire të madhe, të dedikuara sipas nevojave të klientëve, nga fitness, walking, dhe me veglat më moderne! “Perfromance Fitness” është zgjidhja ideale për ata që duan një trup perfekt!

Secili prej klientëve gjen një shumëllojshmëri veglash në numër duke bërë të mundur ushtrimin e shumë individëve në të njëjtën kohe!

Pronotoni ne kete nr cel: 00355 693336881
Adresa: Bulevardi Elez Isufi Kati II,  Peshkopi, Diber 8301, Albania
Perballe Postes ne Peshkopi
Adressa ne google map:
Back to top button