Lajme nga DibraSport dhe Fitnes

KF Korabi triumfoi sot mbi KF Tirana

Share

Eliminimi nga raundi i dytë i Kupës së Shqipërisë i Tiranës nga skuadra e Korbabit, që militon në Kategorinë e Parë, ka tronditur stolin e trajnerit Emanuel Egbo.

Panorama Sport” mëson se pas kësaj disfate, klubi pritet t’i japë duart nigerianit, i cili me shumë gjasa nuk do të jetë më në krye të kampionëve.

Gjithçka pritet të konfirmohet në javët e ardhshme… Kujtojmë që bardheblutë nuk arritë të kualifikoheshin, edhe pse me 1 lojtarë më shumë prej minutës së 68-të.

Source link PANORAMASPORT.AL

Një kafe nga ju!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button