Aktualitet dhe Lajme

Këshilli Kombëtar “anuloi” 29 Korrikun, reagon Orjola Pampuri: Të shtunën, PD zgjedh kryetarin

Share

Vendimi i sotëm i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike nuk do ta ndalojë grupimin e Lulzim Bashës që të vijojë me zgjedhjet e 29 korrikut. Këtë e bëri të qartë deputetja demokrate Orjola Pampuri.

Më 29 korrik, të shtunën Partia Demokratike zgjedh kryetarin e saj,” shkruan ajo në një postim në mediat e saj sociale.

The post Këshilli Kombëtar “anuloi” 29 Korrikun, reagon Orjola Pampuri: Të shtunën, PD zgjedh kryetarin appeared first on Start News.


Huazuar nga Start News

Back to top button