Aktualitet dhe Lajme

Kërkoi heqjen e masës ”arrest shtëpie”, vendimi i GJKKO për Berishën

Share

Kështu, Gjykata Kushtetuese e Republikës së Shqipërisë ka refuzuar kërkesën e ish-kryeministrit Sali Berisha për heqjen e masës së “arrestit në shtëpi”.

Lajmi ne perditesim…

The post Kërkoi heqjen e masës ”arrest shtëpie”, vendimi i GJKKO për Berishën appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button