Aktualitet dhe Lajme

Këmbimi valutor për këtë të premte

Share

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot euro do të blihet me 100 lekë dhe do të shitet me 100.7 lekë, ndërsa një dollar do blihet me 92.3 lekë dhe do shitet me 93.2 lekë.

Franga zvicerane sot në tregun shqiptar do blihet me 100.6 lekë dhe do shitet me 101.6 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 117 lekë dhe do shitet me 117.9 lekë.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button