Aktualitet dhe Lajme

Këmbimi valutor për këtë fillim jave

Share

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot euro do të blihet me 99.7 lekë e do të shitet me 100.4 lekë, ndërsa një dollar do blihet me 93 lekë dhe do shitet me 93.9 lekë.

Franga zvicerane sot në tregun shqiptar do blihet me 103.8 lekë dhe do shitet me 105 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 117.5 lekë dhe do shitet me 118.8 lekë.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button