Aktualitet dhe Lajme

Këmbimi valutor, 19 Mars 2024

Share

Sot, më 19 Mars 2024, dollari amerikan, blihet me 94.5 lekë dhe shitet me 95.4 lekë.

Euro, blihet me 103.1 lekë dhe shitet 103.9 lekë.

Franga zvicerane, këmbehet në blerje me 106.6 lekë, ndërsa në shitje me 107.6 lekë.

Paundi britanik, blihet me 120.1 lekë dhe shitet me 121.1 lekë.

Dollari kanadez, sot në blerje këmbehet me 69.6 lekë, ndërsa në shitje me 71.2 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimin valutor, për të gjitha monedhat e huaja:
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button