Aktualitet dhe Lajme

Kalaja e Rithemelimit kërkon arrestimin e Dumanit: Pse të rrijë Saliu brenda dhe ti jashtë?

Share

Një deklaratë të rëndë ka bërë Adriana Kalaja sot, e cila ka kërkuar arrestimin e kreut të SPAK-ut, Altin Dumani.

“Do të vijë dita që do të arrestojmë ty Altin Dumani”, kanë qenë fjalët e Kalasë. Mandej, ajo ka vijuar sulmin, duke treguar se cila është arsyeja e vërtetë e protestave para Bashkisë së Tiranës.

“Pse lideri i opozitës, Sali Beërisha, qëndron në arrest shtëpie? A e keni pyetur veten sa është rroga e Altin Dumanit?”, tha ajo.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button