Aktualitet dhe Lajme

Justin Timberlake shfaqet në publik pas arrestimit

Share

Justin Timberlake është liruar nga paraburgimi i policisë pasi u arrestua për drejtimin e makinës në gjendje të dehur në Hamptons.

Këngëtari 43-vjeçar u pa duke dalë nga një stacion policie me avokatin e tij mbrojtës, Edward Burke Jr., mëngjesin e së martës. Paraqitja e radhës  në gjykatë do të jetë virtuale dhe është planifikuar për të premten, më 26 korrik.

Arrestimi i Timberlake vjen pasi Timberlake festoi Ditën e Babait të dielën. Babai i dy fëmijëve hyri në Instagram për të ofruar një paraqitje të shkurtër të jetës së tij private me gruan e tij Jessica Biel dhe djemtë e tyre Silas, 9, dhe Phineas, 3.

“2 dhuratat e mia më të mëdha. Mësoj më shumë për veten çdo ditë vetëm sepse ju të dy më zgjodhët mua për të qenë babi juaj”, ka shkruar ai  në një foto me dy djemtë e tij, Silas, 9 vjeç dhe Phineas, 3.

“Unë do të jem gjithmonë pranë jush për t’ju ngritur dhe për t’ju treguar se sa lart mund të arrini në këtë jetë dhe për t’ju ngritur kur të bini. Ju dua shumë të dyve. Faleminderit që më dhatë qëllimin tim më të madh.”/Lapsi.al

 Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button