Aktualitet dhe Lajme

ITALI/ 38-vjeçari shqiptar humb jetën tragjikisht, përplaset dhunshëm nga makina në rrugë

Share

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një shqiptari në Itali ditën e sotme.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:00 në Tezze sul Brenta, në via Tre Case.

Sipas rikonstruksioneve fillestare, viktima, i cili lëvizte me skuterin e tij, ka goditur makinën përballë, duke u hedhur në korsinë tjetër.

Në korsinë e kundërt, ai është goditur nga një makinë tjetër e cila nuk ka mundur ta shmangë 38-vjeçarin.

Për shqiptarin nuk mund të bëhej asgjë, pasi humbi jetën në çast, sipas medieve fqinje.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve./Albeu.com
Huazuar nga portali Albeu.com

Back to top button