Aktualitet dhe Lajme

Ishte e vetme në shtëpi, si u vetëvra policja, zjarrfikësit shqyen derën me forcë

Share

etaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë në Tiranë, ku një efktive policie i ka dhënë fund jetës. Mësohet se efektivja quhet Aldorjana Loshi dhe ishte vetëm 21 vjeçe.

Në momentin që i mori jetën vetes, e reja ndodhej vetëm në banesë në zonën e Ali Demit. Ndërkohë që detyrën e saj e ushtronte në komisariatin numër 5 në Kamëz. Ndërkohë që pas të shtënave, kanë ndërhyrë zjarrfikësit, të cilët me forcë kanë hapur derën dhe kanë bërë të mundur të futën në skenën e krimit.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button