LOKALEPërditshmëriShqipëria

Investo në menyrën e duhur, blini fidanin arror me rendimentin më të lartë në treg .

Share

????Nje super ide per te gjithe komunitetin e Dibres qe duan te bejne nje investim te zgjuar, e me perfitim te sigurta. Duke qene se eshte testuar ne Korce dhe ne disa rrethe ne Shqiperi qe e kane klimen si ne Diber, kemi menduar qe ky produkt duhet te kultivohet edhe ne kete Qark.

Me kushtet ideale qe ka vendi jone per arra, ju sugjeroj nje varietet te shkelqyer, ???? Fidanin Chandler dhe Fernor , arrë që hyn ne prodhim qe ne 3 vjeçarin e pare , eshte fidan i çertefikuar ,me shije te shkelqyer edhe kokerr te madhe qe thyhet lehtesisht.

Keto fidan i sjell me porosi aty ku jeni andaj vetem porosisni dhe bashkpunimi me ne do sjelle frytet e para te se mires te perbashket .

Na kontaktoni ne numrin ☎️0697218930
Whatssap: +355697218930

 

 

 

Ju informojme se keto fidane jane te certifikuar :

Na gjeni ne faqen tone ne facebook Fidana Arre Chandler

Na kontaktoni ne numrin ☎️0697218930
Whatssap: +355697218930
Adresa: Voskop/ Korçe
✅Sigurojme shperndarje neper rrethe , trasporti falas .
???? Ju Mirepresim..!

Back to top button