Aktualitet dhe Lajme

“Ik llapu andej që të ecësh, ik lidhu o ‘toy boy’”, përplasen ashpër Graciano dhe Romeo: Je plehrë, do mbarojë kjo loja

Share

Gracioano dhe Romeo janë përplasur sërish me ofendime edhe ditën e sotme në shtëpinë e Big Brother VIP.

Shkak është bërë deklarata e Gracianos në Prime të së martës, ku tha se Romeo i  ka shkruar jashtë Erjolës, sepse e ka fiksim, deklaratë që është mohuar nga të dy ata.

Pjesë nga debati:

Romeo: O laro turp të të vijë, i bëni presion një gruaje. E ke shoqe

Graciano: Ça shoqe? Shoqe që mashtron edhe nxjerr muhabetet edhe vjen ti thotë ty?

Romeo: Ti je djalë i keq, ça bën se është turp i zotit

Graciano: Keni shitur surratin për këtë lojë

Romeo: Merrni me jetën tuaj…

Graciano: Ti je i fëlliqur, ik llapu andej që të ecësh, se na hape barkun

Romeo: Sa i pështirë je, sa djalë i keq

Graciano: Ik lidhu që të ecësh përpara, “toy boy”

Romeo: E thua këtu me kamera, se jashtë nuk ma thoje dot

Graciano: Çun portalesh

Romeo: O djalë i keq, mbaron kjo gjëja

Graciano: Ti je rritur me hormone në këtë lojë. Si e latë para se të futeshit këtu. Kujt i tregon këto falsitete, së bashku me Erjola Doçin.

Romeo: Po e ke shoqe

Graciano: Po ça shoqe, kur e shoh që transformohet kështu, më vjen për të vjellë.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button