Aktualitet dhe Lajme

I akuzuar për vrasjen e biznesmenit Ardian Nikulaj, nën masa të rrepta sigurie, del para gjykatës Ruben Saraiva

Share

Portugezi Ruben Saraiva, nën masa të rrepta sigurie, është paraqitur sërish këtë të mërkurë në Gjykatën e Lezhës, ku do te shqyrtohet kërkesa e tij për ndryshim të masës së sigurisë.

28-vjeçari akuzohet për vrasjen e biznesmenit Ardian Nikulaj, me 19 prill të vitit 2023 në Shëngjin.

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button