Bare dhe RestoranteHoteleInformacion TuristikLajme nga DibraLOKALEPërditshmëriPeshkopiShqipëriaVisit Diber

HOTEL “MONOPOL” në PESHKOPI

Share

MIRESEVINI TEK HOTEL MONOPOL PESHKOPI

Ne qytetin e bukur te Peshkopise, pikerisht prane llixhave ose sic njihet ndryshe “Lugina e Sherimit” vjen ky super investim privat ne sektorin e turizmit ne Diber!

HOTEL MONOPOL PESHKOPI

 

HOTEL MONOPOL PESHKOPI aty ku lluksi, sherbimi edhe cilesia nuk jane me endra por standarte !

 

Me nje Bar Kafe ku mund te kaloni momente te paharruara me familjen dhe shoqerine, me miq e te njohur, aty ku do gjeni nje sherbim qe dallohet per komunikim edhe korektesi!

Pijet nga me te ndryshmet si te ftohta edhe te ngrohta, dhe me nje pasticeri ku shumellojshmeria e embelsirave vjen cdo dite e duke u perzgjedhur nga klientet qe aktualisht kemi!

Me nje kuzhine italiane edhe tradicionale, tek ne do jeni gjithmon te mirepritur per te dhene mendiment tuaj per tu permisuar!

HOTEL MONOPOL PESHKOPI tashme njihet ne Diber per standartin e ri qe ka ofruar!

Nje hotel me 45 dhoma, prej 140 shtreter, ku sic e shikoni edhe ne foto eshte nje luks i vertete per akomoduesit e HOTEL MONOPOL PESHKOPI

Dhomat jane nga me te ndryshmet, dhoma per dy,tre,kater edhe per pese persona.

Keni dhoma extra qe dallohen me nje tjeter standart si me ato me xhakuzi.

        

Me tualete shume cilesore te integruara brenda dhomave, me dhe me ashensore!

HOTEL MONOPOL PESHKOPI ju ofron gjithcka qe ju si kliente, te gjeni rehatine edhe kushtet e duhura per aq kohe sa qendroni tek ne!

Ky hotel dallohet me dicka per pushuesit e llixhave sepse ka paketa te dedikuara vetem per ta ku perfshihen:

Akomodimi, vaktet edhe sherbimi me makine per tek llixhat ku perfshihet edhe bileta hyrese.

   

HOTEL MONOPOL PESHKOPI ka edhe salle konferencar por edhe per fizioterapi!

HOTEL MONOPOL PESHKOPI ka nje parking ku mund te parkohen mbi 50 makina

Adresa e tyre ne rrjetet sociale

I gjeni ne facebook HOTEL MONOPOL PESHKOPI

Ne instagram hotel_monopol_peshkopi

Numer cel per pronotime dhe rezervime +355682022999

Email: hotelmonopolpeshkopi@gmail.com

 

Adresa e tyre ne google map

 

 

Back to top button