Aktualitet dhe Lajme

Grabitet me armë një pikë e këmbimit valutor në qendër të Prishtinës

Share

Mediat kosovare kanë raportuar për një grabitje me armë në qendër të Prishtinës ditën e sotme ku është grabitur me armë një pikë e këmbimit valutor.

Ngjarja ka ndodhur në venin e njohur si ‘Rruga e Vushtrrisë’, tek ish-Gjykata e Qarkut, dhe grabitësit kanë marrë paratë dhe janë larguar.

Po ashtu, në vendin e ngjarjes është gjetur edhe një armë zjarri, teksa policia ka rrethuar zonën dhe po heton për zbardhjen e ngjarjes në rëndë.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button