Aktualitet dhe Lajme

Gore çfarë ke? Debat dhe ofendime mes Erion Braçes dhe Gazment Bardhit, deputeti i PS-së: Mbylle gojën k*urvë m*ti (VIDEO)

Share

Ka degraduar në ofendime banale sherri mes deputetit të PD-së, Gazment Bardhi dhe ligjvënësit të PS-së, Erion Braçe.

Teksa deputeti demokrat fliste në foltoren e Kuvendit ka ndërhyrë Erion Braçe, i cili iu drejtua duke i thënë “na plasi tr*pi çfarë thua ti”.

Ndërsa kreu i Grupit të PD-së e quajti “gore”. “Mbylle gojën k*urvë m*ti, o qelbësirë”, iu kthye Braçe.

Pjesë nga sherri:

Erion Braçe:Na plasi tr*pi çfarë thua ti”.

Gaz Bardhi:Çfarë ke ti mo? Gore çfarë ke? Gore çfarë ke”?

Erion Braçe:Mbylle gojën k*urvë m*ti! Mbylle gojën k*urvë m*ti”.

Erion Braçe:Pusho, o k*rvë, o qelbësire”.

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button