Aktualitet dhe Lajme

Gjykata jep vendimin për Fredi Belerin

Share

Gjykata jep vendimin: Fredi Beleri dënohet 2 vite burg.
Vijon…

The post Gjykata jep vendimin për Fredi Belerin appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button