Aktualitet dhe Lajme

Gjermania mbyll pjesën e pare në avantazh (VIDEO)

Share

Gjermania luan ndeshjet e dyta të fazes së grupeve pas fitores bindëse ndaj Skocizë në takimin e pare 5-1. Këët here përbllë panzerave është Hungaria e cila në ndeshjen e pare u mund nga Zvicra me shifrat 3-1.

Që në minutën e 22-të Musiala zhbllokon takimin në pjesën e pare e cila u mbyll me shifrat 1-0.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button