Aktualitet dhe Lajme

Gjendet pa shenja jete 47-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

Share

Ditën e sotme, një 47-vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Perash” të Shkodrës, teksa kanë qenë vetë familjarët që e kanë gjetur të vdekur shtetasin A. M..

Paraprakisht, në trupin e 47-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhune, dhe dyshohet se humbja e jetës është prej shkaqeve natyrale.

Grupi hetimor vijon punën për të dokumentuar ligjërisht shkakun e vdekjes.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button