Aktualitet dhe Lajme

“Gëzuar 7 Marsin mam!” Greta Koçi bën dedikimin e ëmbël për nënën e saj

Share

Këngëtarja e njohur për publikun shqiptar, Greta Koçi i ka bërë një dedikim të bukur nënës së saj, Drita Koçi.

Greta ka publikuar në Instagram disa foto nga momente të bukura me nënën e saj, teksa e uron për ditën e 7 Marsit. Drita Koçi është mësuese e muzikës.

“Gëzuar 7 Marsin për të gjitha mesueset Shqiptare.Veçanërisht për ty Mam, pasi ke qenë një mësuese muzike e shkëlqyer për të gjithe nxenesit e tu, e mbi te gjitha per mua. Jam krenare per ty! Love you”, shruan Greta në urimin e saj për nënën.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button