Aktualitet dhe Lajme

Gëzimi zgjat veç 10 minuta, Italia gjen portën dhe barazon kuqezinjtë

Share

10 Minuta pasi Nedim Bajrami i shenoi Italise, kjo e fundit ka gjetur rrjeten kuqezi.

Nje gol i shenuar nga azuret coi rezultatin ne 1-1 ne minuten e 11.

Autori i golit? Alessandro Bastoni.

/a.r


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button