Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraNë PeshkopiPërditshmëriPersonalitetePolitikëShqipëria

“Gara vazhdon” Lexoni rezultatin e sondazhit për kryetarin e ri të Bashkisë Dibër

Portali www.nediber.com zhvilloi nje sondazh brenda 24 oresh ku pyetja ishe:

Kush e fiton Bashkine Diber?!

Gara ishte mes kandidateve me emra si me poshte ku do gjeni edhe rezultatin nga 3508 vota ne total:

Luan Haka (PD) 1749 vota

Rahim Spahiu ( PS) 1263 vota

Premtim Kryemadhi ” Shtepia e Lirise”  498 vota

Sic e shikoni fitues i ketij sondazhi eshte kandidati i Partise Demokratike Luan Haka!

Tek ky sondazh pat nje shikueshmeri prej 46,609 presonash ku linkun e kane klikuar vetem 11.416 dhe kane votuar vetem 3510 prej tyre.

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button