Aktualitet dhe Lajme

FOTOT/ Kujt ia kemi parë më herët fustanin që kishte veshur Roza Lati mbrëmë në Prime?

Share

Moderatorja e njohur Roza Lati ka tërhequr vëmendjen që natën e parë të BBV me veshjen e saj. Në fillim u fut me një “kostum burrash” siç e quajti nëna e saj Rita, por në primet e tjera ajo ka treguar se i shkojnë shumë edhe fustanet.

Mbrëmjen e djeshme në prime ajo ra në sy me fustanin e saj të bardhë me lule blu dhe shumëkush mund të ketë pyetur veten se ku e ka parë.

Në fakt kjo veshje është krijim i stilistes Enada At’Nikolla dhe fillimisht është stiluar për Irena Dimushin.

Gjithashtu ia kemi parë të veshur edhe Manjola Nallbanit.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button