Aktualitet dhe Lajme

FOTO / Udhëtime dhe veshje të shtrenjta, kjo është jeta luksoze e Françeskës jashtë ‘Big Brother’

Share

Françeska Murati është njëra nga banoret me të përfolura në ‘Big Brother VIP Albania’.

Veshja e Françeskës shumë herë është komentuar në mediat rozë ku kishte rrëmbyer shifra marramendëse.

Ish-missi në rrjetet sociale ka ndarë pamje nga disa pushimet e saj ku shihet në vende të ndryshme të botës.

Gjithashtu Françeska ka një djalë të quajtur Çarli.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button