Aktualitet dhe Lajme

FOTO/ Qindra mijëra shqiptarë mbushën mbrëmë sheshin “Skënderbej”, festuan Naten e Bardhe me yjet e muzikes

Share

Sheshi “Skënderbej” u mbush plot e përplot mbrëmjen e 29 Nëntorit, ku qindra mijëra të rinj shijuan super koncertin e Natës së Bardhë.

Performancat e artistëve shqiptarë si Noizy, Luiz Ejlli, Elvana Gjata, Ylli Limani, Samanta Karavella, Capital T, Kida, MC Kresha, elgit Doda dhe Romeo Veshaj, Stine, Varrosi, West Side Family, Buta elektrizuan sheshin “Skënderbej”.

Mbrëmja kulmoi me hedhjen e fishekzjarreve që krijuan një atmosferë magjike festive.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button