Aktualitet dhe Lajme

FOTO-LAJM/ Shqiptarët e Italisë u “marrin” biletat italianëve, tifozët “axurrë” të pakët në Dortmund

Share

Na ndajne fare pak minuta nga ndeshja mes Shqiperise dhe Italise qe luhet ne “Signal Iduna Park”.

Stadiumi i Dortmundit eshte i ngjyrosur kuqezi ku tifozat shqiptar kane mbushur plot e perplot kete impant.

Madje dhe ne tribunen e dedikuar tifozave italian, shihet nje numer i paket i tifozeve “axurre”.

Duket se tifozet shqiptar qe jetojne ne itali u kane “marre” atyre biletat duke e ngjyrosur stadiumin e Dortmundit kuqezi./TemA


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button