Aktualitet dhe Lajme

FOTO/ Cecilia Rodriguez tërbon rrjetin duke u stërvitur e zhveshur

Share

Ka kaluar vetëm një javë nga dasma mes modeles argjentinase Cecilia Rodriguez dhe çiklistit italian Ignazio Moser. Të dy, do të nisen për në muajin e mjaltit në tetor. Aktualisht Cecilia dhe Ignazio po kalojnë disa ditë në një vilë të mrekullueshme në Sardenjë, së bashku me dy qentë e tyre.

Në rrjetet sociale ata ndajnë jetën e tyre të përditshme me ndjekësit e tyre. Mes kaq shumë relaksimi ka vend edhe për pak stërvitje.

Moser është një entuziast i madh i fituesit ndërsa Cecilia nuk është shumë sportive. Ajo ka vendosur të bëjë disa squats, por e zhveshur. Kaq është dashur dhe pamjet janë bërë virale. ©LAPSI.al

Cecilia Rodriguez, ginnastica in topless sotto lo sguardo di Ignazio

Cecilia Rodriguez, ginnastica in topless sotto lo sguardo di Ignazio

Cecilia Rodriguez, ginnastica in topless sotto lo sguardo di Ignazio

Cecilia Rodriguez e Ignazio Moser, la diretta su viaggio di nozze: «Ecco quando lo faremo». Il racconto del matrimonio (e la chicca su Tony Effe)

1,214 Cecilia Rodriguez Photos & High Res Pictures - Getty ImagesHuazuar nga Lapsi.al

Back to top button