Aktualitet dhe Lajme

FOTO: “Bomba” e pasarelave “çmend” Parisin

Share

Tashmë është një fakt që ajo është një nga modelet më të suksesshme të momentit, por edhe më provokuesja dhe më seksi.

Oriola Marashi i ka lënë të gjithë pa fjalë me fotot e fundit që vijnë nga kryeqyteti i dashurisë, Parisi.

Bukuroshja ka dhuruar poza të zjarrta nga shkallët dhe ashensori i hotelit.

Modelja shfaqet mahnitëse në pozat e saj, duke lënë pa fjalë qindra mijëra komentuesit e saj.

The post FOTO: “Bomba” e pasarelave “çmend” Parisin appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button