Aktualitet dhe Lajme

FOTO/ 4 personat që rrahën avokatin e Berishës, motivi i paverifikuar

Share

Janë vënë në pranga katër sulmuesit e avokatit Sokol Mëngjesi. Burime nga policia kanë bërë të ditur se, janë identifikuar dhe arrestuar 4 persona, ndërsa është zbardhur dhe ngjarja.

Të arrestuarit janë:”

Drivald Aliaj

Dorian Aliaj

Elton Kasaj

Romario TabakuHuazuar nga Lapsi.al

Back to top button