Aktualitet dhe Lajme

Flamuri i Dardanisë shfaqet në ndeshjen Milan – Slavia Praga

Share

Flamuri i Dardanisë është shfaqur në ndeshjen e Ligës së Evropës ndërmjet Milanit dhe Slavia Pragës.

Kur Olivier Giroud kaloi vendasit në epërsi, regjia vendosi vëmendjen kah flamuri i Dardanisë që e mbanin dy persona.

Aktualisht, Milan po fiton 3:1 në ndeshjen e parë.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button