Aktualitet dhe Lajme

Fier/Bllokohet në katin e 7 të banesës i mituri, zjarrfikësit dhe Policia ndërhynë për hapjen e derës

Share

Bllokohet në katin e 7-të banesës një i mitur në lagjen Kastrioti në Fier. Zjarrfikës dhe policia ndërhynë për hapjen e derës së banesës.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button