Aktualitet dhe Lajme

Fier/ Autobusi me pasagjerë rrezikoi të digjej, shoferi kuptoi gjithçka!

Share

Ka rrezikuar të marri flakë një autobus i linjës Fier-Patos teksa gjendej në afërsi të fshatit Portez.

Ka qënë shoferi ai që sapo pa tymin ndaloi autobusin dhe zbriti me shpejtësi pasagjerët.

Në vendngjarje mbërritën 2 automjete me zjarrfikës që bënë të mundur shuarjen e flakëve.

Ndërkohë, pasagjerët të cilët fatmirësisht nuk pësuan asnjë dënim, janë nisur drejt Patosur me një autobus tjetër.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button