Aktualitet dhe Lajme

“Ferma VIP”, Dijonisi flet për “raportin” me Sokolin: Do e marr me vete kur të dal

Share

Dijonisi është shprehur se do ta marrë me vete Sokolin, pasi eksperienca e tij në “Ferma VIP” të përfundojë.

I pyetur nga opinionistja, Armina Mevlani, nëse do e ‘adoptojë’ Sokolin,  ai tha që e ka shprehur edhe më herët këtë dëshirë.

“Po patjetër e dua me vete kur të dal”, tha ai.

Sokoli është pagëzuar me këtë emër nga Dijonisi, teksa kjo mace është kthyer në më të famshmen në Shqipëri./albeu.com
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button