Dibra MarketingKlinika dentare dhe FarmaciPërditshmëriPeshkopiReklame

Farmacia Italiane në Peshkopi

Share

Kjo eshte farmacia italiane ne qytetin e Peshkopise pasi shumica e produkteve jane me origjine nga Italia.

Me nje klientele te konsiliduar fale cilesise se sherbimit dhe produkteve, e ndodhur ne qender te qytetit.

Shumellojshmeria e produkte si ato dermokosmetik, produkte higjene, aparate mjekesore, dhe aksesore te markave me te njohura si NUK, CHICCO, CERAVE etj…!

Aty do gjeni linja te ndryshme te kujdesit personal si ato te kosmetikes dhe medikamente.

Poashtu do gjeni produkte per femije, si  qumesht te ndryshme NUTRIBEN, NOYNOY, PLASMON, PSYCIOLAC etj.

 

Poashtu tek kjo farmaci ka edhe sherbim falas persa i perket matjes se Glicemis dhe Tensionit.

Produktet jane te nje cilesie te larte dhe te garantuara.

 

Adresa. Ish kinemasë së vjetër ose ngjit me Banken Kombetare Tregtare/ Peshkopi

Kontaktoni ne kete nr cel +355694446338

Orari 08.00 -20.00

Adresa ne google map

Back to top button