Klinika dentare dhe FarmaciPërditshmëri

Farmacia “Hasi” në qytetin e Peshkopisë

Share

Farmacia Hasi në Peshkopi e hapur para nje viti, me adrese ngjut me Furre buke Balliu, sot ka krijuar nje klientele te konsiliduar falë cilesise se produkteve, korektesise se sherbimeve dhe eksluzivitetit te disa markave.

Sherbimet qe ofrohet tek kjo farmaci jane:

Matje Glicemie dhe Tensioni

Aty do gjeni nje shumellojshmeri produktesh dermokosmeti, suplemente te ndryshme, produkte higjeni, aparate mjeksore si dhe markat me te njohura si aksesore.

Markat me te njohura qe gjenden tek Farmaci Hasi ne Peshkopi jane si me poshte:

NUK, CHICCO, CERAVE, URIAGE, TRUDI

 

Gama e gjerë e produkteve, nga medikamentet, e deri tek përkujdesi personal për flokët, lëkurën, linjat e dedikuara për fëmijët, ju japin mundësinë e gjetjes së zgjidhjeve të të gjitha sfidave që mund t’ju dalin…ndaj ne jemi Kudo, për të gjithë familjen!

 

Te gjitha produktet e kesaj farmacia, vijne brenda garancive si dhe kane shume efikasitet.

Tek kjo farmaci do gjeni qumesht per bebet tuaja nga markat me te njohura si:

NUTRIBEN, NOYNOY, PLASMON, PSYCIOLAC, APTAMIL, HUMANA

Ditet e fundit ka futur edhe marken SUAVINEX me e njohura e aksesoreve per bebet tuaja.

Tek kjo farmaci do gjeni edhe produktin me cilesor anti djerse ABSOLUT TORR te cilin e perdor njehere dhe zgjat 7 dite si dhe Gerovital Ampula te cilat janë produktet më të suksesshme dermakozmetike për trajtimin dhe kujdesin e fytyrës duke i dhënë asaj një pamje më fine dhe më rinore.

Produktet e Gerovital janë zgjedhja juaj ideale.

Adresa: Afer me furren e bukes Balliu rruges per tek ish Turizmi,kryqezimi tek rruga e policise , perballe Big Market

I gjeni ne rrjetet sociale si

Instagram : farmaci_hasi dhe ne facebook Farmaci Hasi Peshkopi

Kontaktoni dhe porosisni dhe online: 0682767631

Email: isnedaosmani@gmail.com

Adresa ne google map:

Back to top button