Aktualitet dhe Lajme

Eva Alikaj: Rajmonda Bulku donte të më merrte rolin te Pallati 176

Share

Aktorja Eva Alikaj ka rrëfyer së fundmi të pathënat e komedisë “Pallati 176”. Ajo tregon së fundmi se rolin e saj në këtë komedi donte t’ia merrte aktorja Rajmonda Bulku.

“Kam dëgjuar më vonë që rolin tim në ‘Pallatin 176’ donte që ta merrte Rajmonda Bulku. Ndoshta dëshironte autorja që t’ja jepte rolin por nuk e di kush nguli këmbë dhe ma dhanë mua. Unë e qava, nuk e bën njeri si unë. Roli ishte i varfër në fakt, isha unë aty që i dhashë shpirtim tim dhe ngeli aty derisa doli Elsa.”,-tregoi Eva Alikaj në Top Arena.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button