Aktualitet dhe Lajme

Engjëll Agaçi del nga SPAK: U thirra për inceneratorin e Tiranës

Share

Ditën e sotme u thirr në SPAK sekretari i përgjithshëm i Kryeministrisë, Engjëll Agaçi.

Ai foli për mediat pasi doli nga Prokuroria e Posaçme dhe tha se u thirr për Inceneratorin e Tiranës ndërsa shtoi se të gjithë duhet të jenë në dispozicion të drejtësisë.
“U thirrja për inceneratorin e Tiranës. Mendoj se ky nuk duhet të krijojë një lajm. Duhet të jemi në dispozicion të organeve të drejtësisë. Falemiderit!”, tha ai.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button