Aktualitet dhe Lajme

EMRI/ Me dëmtime të rënda në kokë, gjendet i plagosur në rrugë biznesmeni në Himarë

Share

Pak para mesnatës së djeshme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Himarë. Biznesmeni Nikollaq Bollano, është gjetur i plagosur rëndë në rrugë.

45-vjeçari është gjetur pranë hotelit të tij me dëmtim të rëndë në kokë.  Ai është dërguar në spitalin e Vlorës.

Ende nuk ka informacion për autorët apo shkakun e kësaj plagosjeje të rëndë.

Policia dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button