Aktualitet dhe Lajme

EMRI/ I shpallur në kërkim për kultivim kanabisi, arrestohet 55-vjeçari në Malësi të Madhe

Një nga personat e shpallur në kërkim në kuadër të operacionit të koduar “Alpe të pastra” ka rënë në prangat e policisë.

Uniformat blu bëjnë me dije se në pranga ka rënë 55-vjeçari Ajet Delishaj, pasi dyshohet se ka kultivuar 6300 fidanë narkotikë në tokë dhe 20 300 fidanë të tjerë në kubikë, të cilët u gjetën dhe u asgjësuan nga Policia me Malesine e Madhe, rreth 3 ditë më parë.

vijon

 
Huazuar nga Albeu.com

Artikuj të ngjashëm

Back to top button