Aktualitet dhe Lajme

EMRI/ 49-vjeçari i dhunuar në Shkodër punonjës bashkie, ka marrë lëndime të rënda në kokë

Share

Vizion Plus mëson se Ermal Dizdari, punonjës i Bashkisë Shkodër është 49-vjeçari i dhunuar me sende të forta mëngjesin e sotëm.

Dizdari ka lëndime të rënda në kokë dhe ndodhet nën kujdesin intensiv të mjekëve. Gazetari i Vizion Plus, Bepin Kolvata mëson se 49-vjeçari punon në zyrën e prokurimeve publike.

Rrethanat e kësaj ngjarjeje janë ende të paqarta.

Policia njoftoi se ngjarja ndodhi rreth orës 09:00, në lagjen “Salo Halili”.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe vijojnë kontrollet për kapjen e autorit.

/a.r


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button