Aktualitet dhe Lajme

Ekzekutimi mafioz i Gëzim Sinomatajt, FNSH dhe RENEA sërish kontrolle në Vlorë

Share

Policia e Vlorës, FNSH dhe Renea janë vendosur sërish në pikat kyçe të qytetit duke ushtruar kontrolle në automjetet luksoze.

Në fokus të kontrolleve janë edhe automjetet me xhama të zinj.

The post Ekzekutimi mafioz i Gëzim Sinomatajt, FNSH dhe RENEA sërish kontrolle në Vlorë appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button